Dron DJI Phantom 3 Standard

Dostępność: mała

Ostatnie egzemplarze!

Cena 1 999,90 zł brutto
1 625,93 zł netto

brutto

Dodaj do ulubionych

Nowy, oryginalny produkt firmy DJI

Gwarancja producenta 12 miesięcy

  • Maksymalna prędkość lotu 57 km/h
  • Zasięg do 1000 m
  • Nagrywanie filmów o rozdzielczości 2704x1520p
  • Zdjęcia o rozdzielczości 12 MPix
  • Łączność Wi-Fi
  • Prosta w obsłudze aplikacja DJI GO

Dron Phantom 3 Standard pozwoli każdemu w bezpieczny i łatwy sposób ruszyć w przestworza. Wyposażony jest w intuicyjne sterowanie, kamerę wysokiej jakości, funkcję podglądu widoku z kamery na żywo oraz wiele innych funkcji, dzięki którym Phantom 3 Standard jest idealnym wyborem dla pragnących rozpocząć przygodę z latającymi dronami.

Steruj Phantom 3 Standard ciesząc się wolnością i pewnością, wiedząc, że dron wróci do Ciebie po użyciu przycisku powrotu. Wbudowany GPS sprawdza i zapamiętuje punkt startu Phantom 3 Standard podczas lotu. Jeżeli użyjesz funkcji powrotu lub dron starci zasięg, Twój Phantom 3 Standard wróci do punktu startu. Phantom 3 Standard pozostaje stabilny i jest pod Twoją kontrolą podczas całego lotu. Po wystartowaniu automatycznie stabilizuje lot i unosi się nad miejscem startu czekając na Twoją komendę. Korzystając z kontrolera sterujesz dronem dwoma palcami, jeżeli chcesz go zatrzymać w powietrzu po prostu puść stery – dron będzie stabilnie oczekiwał na dalsze instrukcje.

Nagraj chwile, które chcesz zapamiętać na zawsze i podziel się niezapomnianymi momentami z przyjaciółmi. Phantom 3 Standard daje Tobie możliwość podglądu, nagrania i robienia zdjęć wydarzeń z nowej perspektywy. Możesz filmować wydarzenia sportowe, krajobrazy, imprezy, albo po prostu swoją okolicę dzięki wbudowanej 12 megapixelowej kamerze 2,7k HD. Kamera pozostaje perfekcyjnie stabilna dzięki precyzyjnemu 3 –osiowemu gimbalowi dodając Twoim ujęciom magii filmowej. Nawet kiedy Phantom 3 Standard rusza się i obraca gimbal utrzymuje kamerę stabilnie, eliminując wstrząsy.

Wbudowana kamera pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości 2,7k HD, czyli 2704 x 1520p, 30 klatek na sekundę, maksymalnie 40 Mbps. Możesz nagrywać również w Full HD 1080p, 30 klatek na sekundę lub HD 720p, 60 klatek na sekundę. Zdjęcia zrobisz dzięki aparatowi 12 megapixeli zapisującym w formacie JPEG lub DNG RAW, które wyglądają świetnie oglądane na urządzeniu cyfrowym jak i wydrukowane. Obiektyw f/2.8 jest zoptymalizowany do zdjęć lotniczych dzięki czemu osiągniesz inspirujący rezultat. Więcej dowiesz się w specyfikacji technicznej na dole strony.

Phantom 3 Standard wyposażony jest w obiektyw z 94⁰ polem widzenia, specjalnie do zdjęć z góry, dzięki czemu obraz jest wyraźny, wolny od zniekształceń oraz nie występuje efekt zakrzywiania obrazu po bokach.

Dzięki kontrolerowi zbudowane specjalnie na potrzeby Phantom 3 Standard pełna kontrola drona jest w Twoich rękach. Precyzyjne drążki służą do sterowania dronem, zaś specjalne pokrętło umożliwia sterowanie kamery w osi pionowej. Kontroler posiada wbudowany akumulator i uchwyt na telefon. To wszystko sprawia, że latanie jest proste i bezpieczne.

Zobacz co widzi kamera Twojego Phantom 3 Standard. Obraz na żywo w rozdzielczości HD 720p przesyłany jest do Twojego telefonu. Dron wytwarza własną sieć wi-fi do przesyłania obrazu z kamery w czasie rzeczywistym. Kadruj ujęcia, oglądaj świat z góry i zobacz wszystko w nowej perspektywie.

Rób zdjęcia i nagrywaj filmy jednym kliknięciem, zmieniaj ustawienia kamery oraz podglądaj na żywo obraz z Phantom 3 Standard dzięki aplikacji DJI GO. Sprawdzaj parametry lotu w czasie rzeczywistym. Edytuj filmy dodając do nich muzykę i tekst oraz zmieniaj ich styl. Trenuj na interaktywnym symulatorze drona. Przeglądaj logi lotu i sprawdź na mapie pokonaną trasę. Podziel się swoimi lotami z innymi i uzyskaj pomoc dla użytkowników. Możesz to robić dzięki zintegrowanej aplikacji od DJI.

Dzięki opatentowanej baterii DJI Intelligent Flight Battery możesz latać dłużej, nawet do 25 minut na jednej baterii. Bateria poinformuje Cię jak długo możesz jeszcze latać bazując na odległości i wysokości lotu. Ostrzeże Cię także, kiedy czas już lądować. Te informacje są przesyłane w czasie rzeczywistym na aplikację DJI GO na Twój telefon. Ładowanie jest szybkie i łatwe, jasne diody LED pokazują status ładowania i obecny stan baterii. Osłona z tworzywa sztucznego pozwala uniknąć uszkodzeń, a inteligentne czujniki przedłużają żywotność baterii.

Dzięki wykorzystaniu wysoko wydajnej częstotliwości transmisji 5.8GHz zasięg maksymalny Phantom 3 Standard wynosi do 1 kilometra. Poczuj swobodę i komfort latania na dalszych dystansach, rób niesamowite zdjęcia i filmy dzięki ujęciom niedostępnym dla innych.

Podczas każdego lotu Twój Phantom 3 Standard wysyła informacje o swoim położeniu do mapy na Twoim telefonie. Użyj mapy by widzieć dokładnie gdzie znajduje się Twój dron i obrać kierunek kierunek lotu lub wrócić do punktu startu.

Oprócz swobodnego lotu możesz wybrać także jeden z kilku inteligentnych modułów lotu, dzięki czemu Phantom 3 Standard będzie podążał za Tobą, przeleci przez wybrane punkty na mapie, będzie krążył wokół obiektu, nie przekroczy wyznaczonej strefy latania lub będzie latał w określonej osi.

W zestawie:

Blokada gimbala
Kabel zasilający
Komplet śmigieł (4 szt.)
Aparatura sterująca
Kabel micro-USB
Bateria
Ładowarka

Pełna specyfikacja: http://www.dji.com/product/phantom-3-standard/info#specs

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Dron DJI Phantom 3 Standard

Dron DJI Phantom 3 Standard

Napisz opinię