DJI OSMO MOBILE Silver Gimbal

Dostępność: mała

Ostatnie egzemplarze!

Cena 949,00 zł brutto
771,54 zł netto

brutto

Dodaj do ulubionych

Nowy, oryginalny produkt firmy DJI

Dystrybucja polska

Gwarancja producenta: 12 miesiące

DJI Osmo Mobile - gimbal do smartfonów / iPhone (iOS, Android)


Zaawansowany system stabilizacji

DJI Osmo Mobile posiada zaawansowany 3-osiowy system stabilizacji, dzięki któremu każdy Twój ruch zostanie wykryty i wyeliminowany. Stabilne ujęcia nigdy wcześniej nie były tak łatwo dostępne dla osób spoza branży filmowej. Ujęcia nakręcone przez Osmo Mobile są nie tylko wyjątkowo stabilne ale także bardzo płynne. Dzięki długiemu czasu ekspozycji (1 s.) Twoje zdjęcia zawsze będą ostre i wyraźne.

Zawsze w kadrze - zaawansowany system Active Tracker

DJI Osmo Mobile posiada wiele przydatnych funkcji, które pozwolą Ci na nagrywanie dokładnie to co chcesz. Technologia ActiveTrack za pomocą Osmo Mobile oraz aplikacji DJI GO pozwala na śledzenie przez kamerę zaznaczonego na ekranie smartfona obiektu. Dzięki temu nie musisz skupiać uwagi na nagrywaniu i możesz przeżywać wyjątkowe momenty razem z Twoimi przyjaciółmi i rodziną.
Jeszcze większa funkcjonalność

Dzięki Osmo Mobile Twój smartfon zyska jeszcze większą funkcjonalność i użyteczność. Funkcja Motion Timelapse pozwala na nagrywanie materiałów typu Timelapse dzięki którym ukażesz upływ czasu w wyjątkowo piękny sposób. Przekaz na żywo to kolejna z przydatnych funkcji. Poprzez Osmo Mobile i aplikację DJI GO możesz bezpośrednio przekazywać (streamować) obraz za pomocą portalu Facebook (w usłudze facebook live) lub serwisu Youtube (w usłudze youtube live). Wykonywanie zdjęć panoramicznych to także żaden problem dla Osmo Mobile. Funkcja automatycznej panoramy automatycznie połączy wykonane zdjęcia (9 fotografii) i stworzy idealną całość.
Wygodna obsługa

Osmo Mobile jest wyjątkowo proste i intuicyjne w obsłudze. Wbudowany joystick można dostosować do własnych potrzeb oraz własnego stylu. Ustaw czułość, kierunek ruchu osi, lub nawet specjalny kierunek poruszania, lub użyj przycisku Push aby zmienić kierunek gimbala. Dedykowane przyciski nagrywania oraz zdjęć pozwalają na błyskawiczne rozpoczęcie pracy. Gimbalem można także wygodnie sterować i obracać go poprzez joystick. Do połączenia smartfona z gimbalem wykorzystywana jest niezawodna technologia Bluetooth, dzięki wykorzystaniu tej technologii smartfon automatycznie połączy się z Osmo gdy tylko będzie w pobliżu. Z kolei za długi czas działania odpowiada wydajny akumulator który zapewnia aż 4,5 godziny pracy na jednym naładowaniu.

 DJI OSMO MOBILE oferuje kilka trybów pracy takich jak:

  • Podążanie kamery za zaznaczonym obiektem "Active Tracker"
  • Live streaming (Facebook Live, Youtube Live)
  • Blokowanie gimbala, dedykowany jojstick
  • Tryb "Timelapse" umożliwia filmowanie lub robienie zdjęć z czasem naświetlnia do 2 sekund
  • Tryb Automatycznej Panoramy umożiwia fotografowanie w 360º
  • Tryb "Sleep Mode" DJI OSMO MOBILE pozwala przejść w tryb czuwania, co  zredukuje zużycie baterii

W zestawie:
gimbal DJI OSMO MOBILE
inteligentna bateria 980mAh
ładowarka USB
mocowanie na smartfona

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

DJI OSMO MOBILE Silver Gimbal

DJI OSMO MOBILE Silver Gimbal

Napisz opinię